Po pirmosios dvikovos – jokio pranašumo: „Bayern“ ir „Real“ sužaidė lygiosiomis

UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapas startavo rezultatyviomis lygiosiomis tarp dviejų futbolo galiūnų iš Vokietijos ir Ispanijos.

„Bayern“ ir „Real“ sužaidė lygiosiomis<br> Imago/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 30, 2024, 9:30 PM, atnaujinta Apr 30, 2024, 11:53 PM

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su Madrido „Real“ ekipa.

Sužaidus 23 minutes pirmajame kėlinyje „Real“ ekipa išsiveržė į priekį. Po nuostabaus Toni Krooso perdavimo Vinicius atsidūrė vienas prieš vartininką ir pirmuoju komandos smūgiu pelnė įvartį.

53-ąją minutę dešiniuoju kraštu į baudos aikštelę įsiveržęs Leroy‘us Sane galingu smūgiu link artimojo virpsto rezultatą sušvelnino, o jau po kelių minučių bavarai rezultatą lygino.

56-ąją minutę Lucas Vazquezas baudos aikštelėje pažeisdamas taisyklės nugriovė Jamalą Musialą ir teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Šį užtikrintai realizavo Harry Kane‘as.

82-ąją minutę jau „Bayern“ gynėjas Kim Min-jae baudos aikštelėje pažeidė taisykles, o baudinį realizavęs Vinicius rezultatą išlygino.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 8 d.Madrido futbolininkai aštuntfinalyje pranoko „RB Leipzig“, o ketvirtfinalyje iš turnyro išmetė čempionų titulą ginusius „Manchester City“ futbolininkus.

„Bayern“ ekipa aštuntfinalyje palaužė Romos „Lazio“ ekipą, o ketvirtfinalyje įveikė Londono „Arsenal“.

Kitame pusfinalyje susitinka Dortmundo „Borussia“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos.