Ispanija turi naujus futbolo karalius: „Real“ 36-ąjį kartą tapo šalies čempione „Girona“ žais Čempionų lygoje

Šeštadienį paaiškėjo naujieji Ispanijos futbolo čempionai. Jais dar nesibaigus sezonui tapo Madrido „Real“ futbolininkai – po iškovotos pergalės ir sulaukto „Barcelona“ ekipos pralaimėjimo jie tapo nebepavejami turnyro lentelės viršūnėje.

„Real“ 36-ąjį kartą tapo šalies čempione.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2024-05-04 21:31, atnaujinta 2024-05-04 21:40

„Real“ šeštadienį namuose 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus, o jo konkurentė „Barcelona“ išvykoje 2:4 nusileido „Girona“ ekipai.

Xavi auklėtiniai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir dar iki pertraukos pirmavo 2:1. Vis dėlto antrajame kėlinyje svečiai visiškai paleido rungtynių kontrolę iš savo rankų ir patys sudaužė paskutines savo viltis išsaugoti titulą. Tuo metu pergalę nuskynę aikštės šeimininkai iškovojo bilietą į kito sezono UEFA Čempionų lygos kovas.

Iki Ispanijos futbolo čempionato pabaigos dar lieka keturi turai, bet Madrido ekipa nuo artimiausių persekiotojų jau yra nutolusi 13 taškų skirtumu.

„Real“ Ispanijos futbolo čempione tapo 36-ąjį kartą šalies istorijoje. Pagal tokį pasiekimą karališkasis klubas neturi sau lygių.

Primename, kad praėjusiame sezone Ispanijos futbolo čempionate triumfavo „Barcelona“, „Real“ tąsyk lyko antras.